SMFE28CA
- Артикул производителя:
- SMFE28CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123FL
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.4A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V