SMAJE70A
- Артикул производителя:
- SMAJE70A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 70VWM 113VC SMA
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 77.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 113V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 70V