SMAJE14A
- Артикул производителя:
- SMAJE14A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMA
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 17.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 23.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 14V