GSOT15-HE3-18
- Артикул производителя:
- GSOT15-HE3-18
- Краткое описание:
- TVS DIODE 15VWM 28.8VC SOT23
- Capacitance @ Frequency :
- 90pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 8A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 230W
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 28.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V (Max)