SJD12C10L01
- Артикул производителя:
- SJD12C10L01
- Краткое описание:
- TVS ESD, SOD-123S, 10V, 17V, REE
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 11.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 11.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 17V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 10V