SMAJ17CA
- Артикул производителя:
- SMAJ17CA
- Производитель/Бренд:
- SMC Diode Solutions
- Краткое описание:
- TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMA
- Производитель :
- SMC Diode Solutions
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 14.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- SMA (DO-214AC)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 18.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 27.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 17V