SMAJ130A
- Артикул производителя:
- SMAJ130A
- Производитель/Бренд:
- SMC Diode Solutions
- Краткое описание:
- TVS DIODE 130VWM 209VC SMA
- Производитель :
- SMC Diode Solutions
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.9A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMA (DO-214AC)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 144V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 209V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 130V