SMAJ160CA/TR13
- Артикул производителя:
- SMAJ160CA/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMAJ, DO-214AC, 160V, 259V, REEL
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 178V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 259V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 160V