DESD18VF1BL-7B
- Артикул производителя:
- DESD18VF1BL-7B
- Производитель/Бренд:
- Diodes Incorporated
- Краткое описание:
- DATALINE PROTECTION PP X1-DFN100
- Производитель :
- Diodes Incorporated
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- 0.3pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- 0402 (1006 Metric)
- Power - Peak Pulse :
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- X1-DFN1006-2
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 19V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 17V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 18V (Max)