5.0SMDJ8.5CASHRAT7
- Артикул производителя:
- 5.0SMDJ8.5CASHRAT7
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS 5KW 8.5V 5%BI DO-214AB TR7 R
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 347.2A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Supplier Device Package :
- DO-214AB (SMCJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 9.44V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 14.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 8.5V