SMBJ22CA-HRA
- Артикул производителя:
- SMBJ22CA-HRA
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 16.9A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- DO-214AA (SMBJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 24.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 35.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 22V