1SMC33AT3G
- Артикул производителя:
- 1SMC33AT3G
- Производитель/Бренд:
- Fairchild/ON Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE 33V 53.3V 64LFCSP
- Производитель :
- Fairchild/ON Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 28.1A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- 64-VFQFN Exposed Pad, CSP
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 64-LFCSP-VQ (9x9)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 36.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 53.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 33V