SMBG13CA-E3/52
- Артикул производителя:
- SMBG13CA-E3/52
- Краткое описание:
- TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO215AA
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 27.9A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13V