1.5SMCJ78
- Артикул производителя:
- 1.5SMCJ78
- Краткое описание:
- TVS DIODE 78VWM 139VC SMC/DO214
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 10.8A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 86.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 139V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 78V