1.5SMCJ60
- Артикул производителя:
- 1.5SMCJ60
- Краткое описание:
- TVS DIODE 60VWM 107VC SMC/DO214
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 14A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 66.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 107V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 60V