SMCJ120A-TP
- Артикул производителя:
- SMCJ120A-TP
- Производитель/Бренд:
- Micro Commercial Co
- Краткое описание:
- TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
- Производитель :
- Micro Commercial Co
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 7.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMC (DO-214AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 133V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 193V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 120V