SMDJ22A/TR7
- Артикул производителя:
- SMDJ22A/TR7
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMDJ DO214AB, UNIDIRECTIONAL 22V
- Производитель :
- YAGEO
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 84.5A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 24.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 35.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 22V