SMCJ160CA/TR7
- Артикул производителя:
- SMCJ160CA/TR7
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMCJ DO214AB, BIDIRECTIONAL 160V
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5.8A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 178V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 259V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 160V