P6SMBJ100CA-AQ
- Артикул производителя:
- P6SMBJ100CA-AQ
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE 100VWM 162VC SMB/DO214
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.7A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 111V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 162V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 100V