TPSMB64A-VR
- Артикул производителя:
- TPSMB64A-VR
- Краткое описание:
- TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA TR
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5.9A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 103V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V