1.5KE400A/TR13
- Артикул производителя:
- 1.5KE400A/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- 1.5KE DO-201, UNIDIRECTIONAL 400
- Производитель :
- YAGEO
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-201
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 380V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 548V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 342V