P6SMBJ70A-AU_R1_000A1
- Артикул производителя:
- P6SMBJ70A-AU_R1_000A1
- Производитель/Бренд:
- Panjit International Inc.
- Краткое описание:
- SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
- Производитель :
- Panjit International Inc.
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 77.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 113V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 70V