BZW06-9V4B
- Артикул производителя:
- BZW06-9V4B
- Краткое описание:
- TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO15
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 38A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 10.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 15.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 9.4V