SMBJ130CA/TR7
- Артикул производителя:
- SMBJ130CA/TR7
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMBJ DO214AA, BIDIRECTIONAL 130V
- Производитель :
- YAGEO
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.9A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 144V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 209V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 130V