PJSOT24C-02_R1_00001
- Артикул производителя:
- PJSOT24C-02_R1_00001
- Производитель/Бренд:
- Panjit International Inc.
- Краткое описание:
- STANDARD CAPACITANCE TVS ARRAY
- Производитель :
- Panjit International Inc.
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 30pF @ 1MHz (Max)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
- Power - Peak Pulse :
- 140W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOT-23
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 2
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 26.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 47.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 24V (Max)