P6SMBJ54
- Артикул производителя:
- P6SMBJ54
- Краткое описание:
- TVS DIODE 54VWM 96.3VC SMB/DO214
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.2A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 60V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 96.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 54V