P4SMAJ17C
- Артикул производителя:
- P4SMAJ17C
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE 17VWM 30.5VC SMA/DO214
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 13.1A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 18.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 30.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 17V