P4SMAJ150CA
- Артикул производителя:
- P4SMAJ150CA
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE 150VWM 243VC SMA/DO214
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.6A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMA/DO-214AC
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 167V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 243V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 150V