SMAJ150CA/TR7
- Артикул производителя:
- SMAJ150CA/TR7
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMAJ DO214AC, BIDIRECTIONAL 150V
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.6A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 167V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 243V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 150V