SMAJ64CA-AT/TR13
- Артикул производителя:
- SMAJ64CA-AT/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMAJ, DO-214AC, 64V, 103V, AUTO,
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.9A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AC, SMA
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- DO-214AC (SMA)
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 103V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V