P4SMAJ43A
- Артикул производителя:
- P4SMAJ43A
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMA/DO214
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5.8A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 47.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 69.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 43V