SJD12A48L01
- Артикул производителя:
- SJD12A48L01
- Краткое описание:
- TVS ARRAY ESD, SOD-123, 48V 77.4
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 53.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 77.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 48V