SMA4F188AY
- Артикул производителя:
- SMA4F188AY
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- TVS DIODE 188VWM 328VC SMAFLAT
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.4A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-221AC, SMA Flat Leads
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SMAflat
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 209V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 328V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 188V (Max)