SMBJ13CA-TR
- Артикул производителя:
- SMBJ13CA-TR
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 29A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- SMB (DO-214AA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13V