SMC30J48CA
- Артикул производителя:
- SMC30J48CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 48VWM 76.6VC SMC
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 38A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 53.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 76.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 48V