PTVS6V5S1UR,115
- Артикул производителя:
- PTVS6V5S1UR,115
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 35.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 7.22V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 11.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 6.5V