SMAJ22CAQ-13-F
- Артикул производителя:
- SMAJ22CAQ-13-F
- Краткое описание:
- TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 11.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 24.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 35.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 22V