VESD12A1C-HD1-GS08
- Артикул производителя:
- VESD12A1C-HD1-GS08
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 12VWM 23VC LLP1006-2L
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 30pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-882
- Power - Peak Pulse :
- 92W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- LLP1006-2L
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 23V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V (Max)