SLD8S24A
- Артикул производителя:
- SLD8S24A
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMTO-263
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 180A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- Nonstandard SMD
- Power - Peak Pulse :
- 7000W (7kW)
- Power Line Protection :
- No
- Supplier Device Package :
- SMTO-263
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 26.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 38.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 24V