SM15T33CA-E3/9AT
- Артикул производителя:
- SM15T33CA-E3/9AT
- Краткое описание:
- TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 33A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28.2V