CDSOD323-T18
- Артикул производителя:
- CDSOD323-T18
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 18VWM 45VC SOD323
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 3pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 8A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SC-76, SOD-323
- Power - Peak Pulse :
- 350W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 20V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45V (Typ)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 18V