PESD1IVN27-AX
- Артикул производителя:
- PESD1IVN27-AX
- Краткое описание:
- TVS DIODE 27VWM 45VC SOD323
- Applications :
- Automotive, CAN
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- 14pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- SC-76, SOD-323
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 27V (Max)