SMDJ60A-T7
- Артикул производителя:
- SMDJ60A-T7
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 31A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Supplier Device Package :
- DO-214AB (SMCJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 66.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 96.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 60V