PESD3V3S4UD,115
- Артикул производителя:
- PESD3V3S4UD,115
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 3.3VWM 12VC 6TSOP
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 215pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 20A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- SC-74, SOT-457
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 6-TSOP
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 4
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 5.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 12V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 3.3V (Max)