SMF13VTFTR
- Артикул производителя:
- SMF13VTFTR
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 13VWM 21.5VC PMDU
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 9.3A
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- PMDU
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13V