1.5SMC33A-AU_R1_000A1
- Артикул производителя:
- 1.5SMC33A-AU_R1_000A1
- Производитель/Бренд:
- Panjit International Inc.
- Краткое описание:
- GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
- Производитель :
- Panjit International Inc.
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 33A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- SMC (DO-214AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28.2V