30KP400CA
- Артикул производителя:
- 30KP400CA
- Производитель/Бренд:
- Solid State Inc.
- Краткое описание:
- 30KW TVS BIDIRECTIONAL
- Производитель :
- Solid State Inc.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 46A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- Axial
- Power - Peak Pulse :
- 30000W (30kW)
- Supplier Device Package :
- Axial
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 444V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 644V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 400V