PJSD36CW-AU_R1_000A1
- Артикул производителя:
- PJSD36CW-AU_R1_000A1
- Производитель/Бренд:
- Panjit International Inc.
- Краткое описание:
- SINGLE LINE TVS DIODE FOR ESD PR
- Производитель :
- Panjit International Inc.
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- 45pF @ 1MHz (Max)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- SC-90, SOD-323F
- Power - Peak Pulse :
- 350W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 40.57V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 71V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 36V (Max)