SMDJ400CA
- Артикул производителя:
- SMDJ400CA
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS 3KW 400V 5% BI DO-214AB
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Applications :
- Telecom
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.2A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AB, SMC
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-214AB (SMCJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 447V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 648V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 400V