5.0SMDJ85CA
- Артикул производителя:
- 5.0SMDJ85CA
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 36.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 94.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 137V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 85V